VI ÄR INGEN TRADITIONELL MÄKLARBYRÅ

Vi är snarare ett kreativt team av mäklare, hantverkare, inredare, fotografer, kommunikatörer och andra specialister som gör sitt yttersta för att skapa drömhem. Vi skräddarsyr våra projektteam inför varje unik bostadsförsäljning och här nedan hittar du oss, hela gänget.

Anna Wählisch

Fastighetsmäklare

0766-44 64 65

anna@alvhem.com

Andreas Lundberg

Fastighetsmäklare

0766-44 06 62

andreas@alvhem.com

Anna-Kajsa Nylander

Fastighetsmäklare

0703-95 95 26

anna-kajsa@alvhem.com

Christina Arnesdotter

Fastighetsmäklare

0731-58 65 55

christina@alvhem.com

Jim Wetterling

VD / Fastighetsmäklare

0766-44 66 17

jim@alvhem.com

Louise Fredriksson

Fastighetsmäklare

0766-44 66 16

louise@alvhem.com

Sandra Guerrero

Fastighetsmäklare

0766-44 66 11

sandra@alvhem.com

Tony Henschel

Fastighetsmäklare

0766-44 66 13

tony@alvhem.com

Sofia Vansvik

Fastighetsmäklare

0766-44 66 19

sofia@alvhem.com

Sara Wibréus

Fastighetsmäklare

0766-44 66 15

sara@alvhem.com

Gunilla Backman

Kontorsansvarig

0766-44 66 18

gunilla@alvhem.com

Malin Johansson

Kontorsansvarig

0766-44 66 03

malinj@alvhem.com

Camilla Bergqvist

Butiksansvarig

0766-44 66 12

camilla@alvhem.com

Caroline Westergaard

Butiksansvarig (föräldraledig)

031-757 06 21

caroline@alvhem.com

Linda Staaw

Butikskommunikatör

031-757 06 21

linda@alvhem.com

Ida Karlsson

Marknadsansvarig

0766-44 64 68

ida@alvhem.com

Nils Jacobsson

Grundare / Partner

0766-44 66 10

nils@alvhem.com

 

Linnéstaden

Olivedalsgatan 16
413 10 Göteborg

Kontor: 031-761 22 50

Mån - fre: 8:00 - 16:30

 

Lorensberg

Södra Vägen 51
412 54 Göteborg

Butik: 031-757 06 21
Kontor: 031-757 06 20

Mån - fre: 10:00 - 18:00
Lördagar: 11:00 - 15:00

 

Bagaregården

Stockholmsgatan 1
416 70 Göteborg

info@alvhem.com