VÅRT KREATIVA TEAM HJÄLPER DIG MED BOSTADSAFFÄREN

Sandra och Nils var med från allra första början år 2007. Sedan dess har vi vuxit ordentligt: Här hittar du alla medarbetare på Alvhem!

Ann Stenmark

Fastighetsmäklare i Bagaregården och östra centrum

0766-44 66 03

ann@alvhem.com

Anna Wählisch

Fastighetsmäklare i Vasa, Lorensberg och Nedre Johanneberg

0766-44 64 65

anna@alvhem.com

Andreas Lundberg

Fastighetsmäklare i Vasa, Lorensberg och Nedre Johanneberg

0766-44 06 62

andreas@alvhem.com

Christina Arnesdotter

Fastighetsmäklare i Bagaregården och östra centrum

0731-58 65 55

christina@alvhem.com

Louise Fredriksson

Fastighetsmäklare i Majorna och Kungsladugård

0766-44 66 16

louise@alvhem.com

Sandra Guerrero

Fastighetsmäklare i Linnéstaden

0766-44 66 11

sandra@alvhem.com

Tony Henschel

Fastighetsmäklare i Linnéstaden

0766-44 66 13

tony@alvhem.com

Sara Wibréus

Fastighetsmäklare i Linnéstaden

0766-44 66 15

sara@alvhem.com

Åke Åkerman

Fastighetsmäklare i Gamla Masthugget och på Kungshöjd

0766 - 44 66 14

ake@alvhem.com

VAD ÄR DIN BOSTAD VÄRD?

Bor du i något av områdena vi arbetar i och planerar att flytta? Eller funderar du på vad din lägenhet är värd? Fyll i dina uppgifter så ringer vi upp dig så fort vi kan. Vi hörs!