Vi finns här för dig

Vare sig du vill sälja, köpa, inreda eller funderar på något annat kring hemmets ljuvliga värld, finns vi här för att svara på alla dina frågor. Vi ser fram emot att höra från dig.

Mäkleriet

Andreas Lundberg

Fastighetsmäklare i Lorensberg och Nedre Johanneberg

0766-44 06 62 andreas@alvhem.com

Mer om Andreas

Ann Stenmark

Fastighetsmäklare i Bagaregården och östra centrum

0766-44 66 03 ann@alvhem.com

Mer om Ann

Anna Wählisch

Fastighetsmäklare i Vasastaden och Nedre Johanneberg

0766-44 64 65 anna@alvhem.com

Mer om Anna

Anna-Kajsa Nylander

Fastighetsmäklare i Linnéstaden

0703-95 95 26 anna-kajsa@alvhem.com

Mer om Anna-Kajsa

Christina Arnesdotter

Fastighetsmäklare i Bagaregården och östra centrum

0731-58 65 55 christina@alvhem.com

Mer om Christina

Eva Öman Kopp

Fastighetsmäklare i Johanneberg, Landala Egnahem och Guldheden

0766-44 02 09 eva@alvhem.com

Mer om Eva

Jim Wetterling

VD / Fastighetsmäklare

0766-44 66 17 jim@alvhem.com

Mer om Jim

Louise Fredriksson

Fastighetsmäklare i Majorna, Kungsladugård och Gamla Masthugget

0766-446616 louise@alvhem.com

Mer om Louise

Magnus Josefsson

Fastighetsmäklare villor

0766-44 55 38 magnus@alvhem.com

Mer om Magnus

Sandra Guerrero

Fastighetsmäklare i Linnéstaden

0766-44 66 11 sandra@alvhem.com

Mer om Sandra

Sara Wibréus

Fastighetsmäklare i Linnéstaden samt villor

0766-44 66 15 sara@alvhem.com

Mer om Sara

Tony Henschel

Fastighetsmäklare i Linnéstaden

0766-44 66 13 tony@alvhem.com

Mer om Tony

Åke Åkerman

Fastighetsmäklare på Kungshöjd och inom vallgraven

0766-44 66 14 ake@alvhem.com

Mer om Åke

Marknad & administration

Gunilla Backman

Kontorsansvarig

0766-44 66 18 gunilla@alvhem.com

Mer om Gunilla

Ida Karlsson

Marknadsansvarig

0766-44 64 68 ida@alvhem.com

Mer om Ida

Linda Staaw

Kontorsansvarig

0737-00 79 16 linda@alvhem.com

Mer om Linda

Inredning & butik

Camilla Solberg

Inredare / butikskommunikatör

031-757 06 21 camilla@alvhem.com

Mer om Camilla

Caroline Westergaard

Butiksansvarig

031-757 06 21 caroline@alvhem.com

Mer om Caroline

Dennis Olsson

Bebyggelseantikvarie

dennis@alvhem.com

Hitta till oss

Lorensberg butik & mäklarkontor

Södra Vägen 51
412 54 Göteborg

Kontor:  031-757 06 20

Butik:  031-757 06 21

Linnéstaden mäklarkontor

Olivedalsgatan 16
413 10 Göteborg

031-761 22 50

Bagaregården mäklarkontor

Stockholmsgatan 1
416 70 Göteborg

031-757 06 20

VI VÄRDESÄTTER DITT HEM

Planerar du att flytta eller funderar du på vad din bostad är värd? Fyll i dina uppgifter så ringer vi upp dig så fort vi kan. Vi hörs!

Jag godkänner att mina kontaktuppgifter sparas, läs mer om vår dataskyddspolicy här.